2018: Logistika příští generace

Svět a naše společnost se vyvíjejí stejně rychle jako naše odvětví. Jako společnost se této nové realitě přizpůsobujeme. Než abychom novou situaci pouze přijímali, přebíráme kontrolu nad ní tím, že rozvíjíme nové iniciativy, ze kterých budou moci naši zákazníci těžit v dnešním světě.

2017: Další expanze do střední a východní Evropy

S cílem nadále pokračovat v rozšiřování spojení Ewals Cargo Care ve střední a východní Evropě byly v Rakousku, Maďarsku a Chorvatsku otevřeny nové pobočky.

2013: Vytváření nových standardů

Abychom nalezli řešení častého problému vydouvajícího se nákladu, uvedla společnost Ewals Cargo Care na trh přívěs Mega Huckepack XLS se zesílenými bočními stěnami. Tato inovace udává nový standard zajištění a bezpečnosti nákladu.

Přečtěte si více
2008: Představujeme přívěs Mega Huckepack

Abychom multimodalitu evropské sítě posunuli ještě dále, uvedla společnost Ewals Cargo Care v roce 2008 na trh přívěs Mega Huckepack. S touto inovací byla zavedena multimodální jednotka, která je dokonale vhodná k silniční, železniční a pobřežní námořní dopravě.

Přečtěte si více
2007: Pokračování rodinného odkazu

Sjoerd, Pim a Bram Ewals jsou čtvrtou generací Ewalsů, která stojí ve vedení společnosti. Převzali vedení poté, co v roce 2007 zesnul generální ředitel Henk Ewals.

2006: Oslava výročí 100 let od založení společnosti Ewals

Společnost Ewals Cargo Care dosahuje velmi výjimečného milníku – slaví 100. výročí od svého založení a je hrdá na to, že je již po celé století rodinnou firmou. Při této příležitosti jsme vybudovali jedinečný otevřený přívěs s barem a konferenčními prostory pro zákazníky a partnery, kteří nás navštěvují.

2004: Vytvoření Control Tower (Řídicí věž)

Společnost Ewals Cargo Care se přizpůsobila narůstajícímu množství komplexního zboží a informačních toků a vytvořila Control Tower (Řídicí věž) , která optimalizuje dodavatelské řetězce orientované na příchozí i odchozí logistiku.

Přečtěte si více
1994: Spojení sil

Společnost Ewals Transport a Cargo Care spojují své síly a stávají se společností Ewals Cargo Care. Tím vzniká kombinace odborných znalostí společnosti Ewals Transport v kontinentální silniční dopravě, ve správě dopravy a skladování a bohatých služeb Ro-Ro mezi Velkou Británií, Skandinávií a zbytkem kontinentální Evropy společnosti Cargo Care. Nová společnost dále rozšiřuje multimodální možnosti v rámci evropské síti.

1992: Expanze služeb Ro-Ro do Švédska

Dalším krokem v rozšiřování multimodální sítě je zavedení služeb „mega trailer“ (mega přívěs) mezi Velkou Británii a Švédskem. Služby Ro-Ro jsou nyní v rámci služeb Ewals z evropské pevniny do Švédska plně integrovány.

Přečtěte si více
1990: Odvětví měnící se s příchodem Mega přívěsu

Zavedení Mega přívěsu ve spojení s automobilovým průmyslem je obrovským krokem v optimalizaci dopravy. Tento inovativní přívěs má kapacitu 100 m3 a je možné v něm stohovat manipulační jednotky do vnitřní výšky až 3 metrů. Je také ideální pro lehké náklady pomocí kontejnerů high-cube.

Přečtěte si více
1984: Zavedení služeb Ro-Ro

Jako jeden z prvních kroků směřujících k vytvoření naší multimodální sítě byla zahájena implementace služeb Ro-Ro samostatných přívěsů mezi Velkou Británií a Holandskem, Belgií a Německem. Vzniká tak řada nových příležitostí.

Přečtěte si více
1983: Společnost čelí neštěstí

Obrovský oheň zcela zničil sklad v Tegelenu. Ewals čelí těžkým časům, kdy musí vyřešit škody a zcela obnovit sklad. Díky své vytrvalosti a neochabující důvěře svých zákazníků je společnost Ewals nakonec připravena posunout se dále a pokračovat v cestě za růstem.

1974: Prozkoumávání nových oblastí

Zákazníci, jako je společnost Vauxhall, Ford a KNP, svěřují společnosti Ewals výrazně větší množství zakázek, čímž rychle roste potřeba rozšířit služby do Velké Británie. Tyto nové oblasti se stávají součástí evropské sítě Ewals, která dnes slouží mnoha dalším zákazníkům.

1950: Opětovné budování průmyslu

Během opětovného budování Evropy zažívá společnost Ewals po válce rychlý růst. To se týká zvláště Německa, kde je nutné znovu vybudovat ocelářský a chemický průmysl.

1906: Vše začalo koněm a povozem

V roce 1906 založil Alfons Ewals naši společnost s pouhým jedním koněm, povozem a spoustou ambicí. O sto let později nese v naší rodinné společnosti své dědictví hrdě již 4. generace Ewalsů.