Zavřít
Menu

Práce v Ewals Cargo Care

Ve společnosti Ewals Cargo Care jsme hrdí na to, že jsme rodinným podnikem. Od počátku před více než 100 lety, kdy jsme začínali s koněm, vozem a spoustou ambicí, jsme se stali mezinárodní organizací, která je zastoupena po celé Evropě. Společně s více než 2 200 spolupracovníky, kteří pracují v 17 různých evropských zemích, vám nabízíme možnost pracovat s mnoha různými lidmi řady různých kultur. Naše podniková kultura je neformální a ceníme si osobního rozvoje našich zaměstnanců. Je to ovšem také nutností, protože náš obor se neustále mění a my si chceme udržet na trhu vedoucí pozici. To znamená, že našim zaměstnancům nabízíme postřehy z nejnovějšího vývoje, poznatky a informace, zatímco společně pracujeme na tom, abychom zůstali na prvním místě. Připojte se k nám a investujte do sebe!

Naši kolegové

číst více

“I truly feel I can make a difference here”

Annika (26 years old) works as a Financial Process Controller at Ewals Cargo Care. After finishing her graduation internship at Ewals a few years ago, she decided she wanted to stay at the company.

číst více

“I love the daily hectic and vibrance that are part of my job”

Senior Trailer Planner Tim (34 years old) already had various positions at Ewals Cargo Care in just under 9 years. As an experienced team member at the Planning Department, he knows everything about the organisation.

číst více

“Our CEO knows everyone by name”

After having worked as a truck driver for almost 15 years, Paul (38 years old) became a Planner at Ewals Cargo Care almost 5 years ago. Today, he is a Floater at the trailer planning.

Všechny